Snelle verzending
Eenvoudige installatie
Weerbestendig
Op maat gemaakt
Roestvrij staal
Productinformatie
- Precieze lasergravure die 3 namen permanent vereeuwigt
- Hoogwaardige poedercoating in RAL7016 antraciet biedt optimale bescherming
- Afmetingen 140×150 mm bieden voldoende ruimte voor gestructureerde etikettering
- Consistente graveerkwaliteit garandeert langdurige leesbaarheid
- Flexibele montage (opbouw/inbouw) maakt veelzijdige installatie mogelijk
Deurbelplaat appartementenblok | 3 knoppen | met gravure | RAL7016 | Saphira
| Productnummer: | 000081.0015ws |
|---|---|
| Kleur: | Antraciet RAL7016, Poedercoating in Antrazhit RAL7016 |
| Merk: | Graviers Design |
| Aantal belknoppen: | 3 |
| Namen: | 3 Namen |
| Drukknopdiameter: | 19 mm per stuk |
| Drukknop Levensduur: | c.a. 1.000.000 cycli elk |
| Drukknop Stroomverbruik: | 50 mA (0,05 A) elk |
| Drukknop/LED Spanning: | 6-24 V AC/DC per stuk |
| Inbouw installatiediepte: | c.a 25mm |
| Totale dikte Opbouw: | 8mm |
| Installatie: | Aansluiting via standaard beldraden - instructies meegeleverd. |
| Materiaal: | V2A roestvrij staal |
| Type montage: | Inbouw |
| Typen montage: | Inbouw en opbouw |
| Naam serie: | Saphira |
| Beschikbare maten: | 140x150mm |
Preis
€ 49,99*
Op voorraad
Aanpassen
Tekst graveren
Drukknop
Bevestigingsmateriaal
Gravure tekst
Lettertype
Audiowide
Familie Schneider 5
Fondamento
Familie Schneider 5
Anton
Familie Schneider 5
Arimo
Familie Schneider 5
Eurostile
Familie Schneider 5
Chewy
Familie Schneider 5
Arial
Familie Schneider 5
Lettergrootte aanpassen
zonder aanpassing van de lettergrootte
met aanpassing van de lettergrootte
Drukknop
zonder LED
+ € 0,00
LED rood
+ € 4,50
LED groen
+ € 4,50
LED blauw
+ € 4,50
LED wit
+ € 4,50
LED blauw
+ € 4,50
LED-belsymbool wit
+ € 4,50
Totale Prijs:
€ 49,99
Bij onze klanten
| Kleur: | Antraciet RAL7016, Poedercoating in Antrazhit RAL7016 |
|---|---|
| Merk: | Graviers Design |
| Aantal belknoppen: | 3 |
| Namen: | 3 Namen |
| Drukknopdiameter: | 19 mm per stuk |
| Drukknop Levensduur: | c.a. 1.000.000 cycli elk |
| Drukknop Stroomverbruik: | 50 mA (0,05 A) elk |
| Drukknop/LED Spanning: | 6-24 V AC/DC per stuk |
| Inbouw installatiediepte: | c.a 25mm |
| Totale dikte Opbouw: | 8mm |
| Installatie: | Aansluiting via standaard beldraden - instructies meegeleverd. |
| Materiaal: | V2A roestvrij staal |
| Type montage: | Inbouw |
| Typen montage: | Inbouw en opbouw |
| Naam serie: | Saphira |
| Beschikbare maten: | 140x150mm |
Graviers Saphira deurbelbordje - lasergravure, 3 namen, poedercoating in RAL7016 antraciet
Met zijn afmetingen van 140×150 mm biedt dit deurbelbordje uit de Saphira-serie een voldoende groot oppervlak voor een nauwkeurige lasergravure van 3 namen. Het gepoedercoate oppervlak in RAL7016 antraciet garandeert een hoge mate van bescherming tegen weersinvloeden en een modern, helder uiterlijk.
De permanente gravure zorgt altijd voor optimale leesbaarheid, terwijl flexibele montagemogelijkheden (opbouw of inbouw) een eenvoudige integratie in elke gevel mogelijk maken.
Vervaardigd in Duitsland - Made in Germany - staat dit model voor technische betrouwbaarheid en klassiek design.
Aanmelden
Als u geen antwoord kunt vinden, schrijf dan naar onze chatbot of laat uw vraag hieronder achter.
Van welk materiaal zijn uw deurbelplaten gemaakt?
Zijn de deurbelplaten weerbestendig?
Kan ik de deurbelplaat personaliseren?
Hoe worden de deurbelplaten gemonteerd?
Kunnen de deurbelplaten worden aangesloten op een bestaand deurbelsysteem?
Hier finden Sie eine Übersicht über die Montagemöglichkeiten für dieses Produkt.
Ontdek onze huisnummers
Ontdek onze huisnummers
Entdecke unsere Briefkästen
Entdecke unsere Briefkästen
Entdecke unsere Paketboxen
Entdecke unsere Paketboxen