Snelle verzending
Eenvoudige installatie
Weerbestendig
Op maat gemaakt
Roestvrij staal
Productinformatie
- Robuust V2A roestvrij staal en acrylglas in RAL7016 garanderen duurzaamheid
- Vierkant formaat (230×230 mm) biedt symmetrische, royale ruimte
- Geïntegreerde LED (6500 K, koel wit) zorgt voor gelijkmatige verlichting
- Plat ontwerp (ca. 10 mm) maakt onopvallende gevelintegratie mogelijk
- Eenvoudige installatie dankzij gedetailleerde instructies en bevestigingsmateriaal
Huisnummer verlicht roestvrij staal | Falcon
| Productnummer: | 000051.0002ws |
|---|---|
| Kleur: | Antraciet RAL7016, RAL7016 |
| Merk: | Graviers Design |
| Verlichting: | verlicht |
| Energie-efficiëntieklasse: | A++ |
| Installatie: | Instructies meegeleverd. |
| LED-kleur: | 6500K Koud wit |
| LED levensduur: | min. 50.000 uur (vervangbaar) |
| LED-spanning: | 6-24 V AC/DC |
| Stroomverbruik LED: | 70 mA (0,07 A) |
| Materiaal: | V2A roestvrij staal |
| Type montage: | Opbouw |
| Naam serie: | Valk |
| Beschikbare maten: | 230x230mm |
Preis
€ 99,99*
Op voorraad
Aanpassen
Tekst graveren
Bevestigingsmateriaal
Gravure tekst
Lettertype
Aero
Familie Schneider 5
Ariel Black
Familie Schneider 5
Gunplay
Familie Schneider 5
Times
Familie Schneider 5
Eurostile
Familie Schneider 5
Magnolia Script
Familie Schneider 5
Totale Prijs:
€ 99,99
Voorbeeld
Voorbeeld wordt geladen. Dit kan tot 1 minuut duren. Als er daarna geen voorbeeld verschijnt, neem dan contact op met de klantenservice.
Voorbeeld ophalen mislukt. Time-out na 1 minuut. Probeer het opnieuw of neem contact op met de klantenservice.
Voorbeeld downloadenBij onze klanten
| Kleur: | Antraciet RAL7016, RAL7016 |
|---|---|
| Merk: | Graviers Design |
| Verlichting: | verlicht |
| Energie-efficiëntieklasse: | A++ |
| Installatie: | Instructies meegeleverd. |
| LED-kleur: | 6500K Koud wit |
| LED levensduur: | min. 50.000 uur (vervangbaar) |
| LED-spanning: | 6-24 V AC/DC |
| Stroomverbruik LED: | 70 mA (0,07 A) |
| Materiaal: | V2A roestvrij staal |
| Type montage: | Opbouw |
| Naam serie: | Valk |
| Beschikbare maten: | 230x230mm |
Falcon huisnummer - Vierkant, RAL7016
De vierkante huisnummerplaat uit de Falcon serie meet 230×230 mm en is gemaakt van robuust V2A roestvrij staal. De combinatie met acrylglas in RAL7016 zorgt voor een heldere, moderne uitstraling en hoge duurzaamheid.
De geïntegreerde LED-verlichting (6500 K, koud wit) zorgt voor een gelijkmatige verlichting, zodat je huisnummer altijd duidelijk herkenbaar is - dag en nacht. Het platte ontwerp (ca. 10 mm) maakt een onopvallende installatie op elke gevel mogelijk.
Installatie is snel en eenvoudig met de meegeleverde bevestigingsmaterialen en gedetailleerde instructies. Vervaardigd in Duitsland - Made in Germany - dit model staat voor de hoogste kwaliteit en langdurige functionaliteit.
Aanmelden
Als u geen antwoord kunt vinden, schrijf dan naar onze chatbot of laat uw vraag hieronder achter.
Is het verplicht om een huisnummer te hebben?
Hoe groot moet een huisnummerbord zijn?
Hoe kan ik huisnummerborden personaliseren?
Hoe lang duurt de productie en levering?
Zijn de huisnummerborden beschikbaar in verschillende maten?
Hier finden Sie eine Übersicht über die Montagemöglichkeiten für dieses Produkt.
Zonder bevestigingsmateriaal
De achterkant van de plaat is volledig glad – zonder geboorde gaten of schroefdraadinzetstukken.
Schroeven met schroefdraad + universele pluggen
Aan de achterkant van de plaat zijn schroefdraadinzetstukken vastgesmeed en er worden speciale schroefdraadstiften en universele pluggen meegeleverd – aan de voorkant blijft de bevestiging volledig onzichtbaar.
Draadschroeven + ETICS ankers
Op de achterkant van de plaat zijn schroefdraadinzetstukken vastgesmeed, en er worden speciale schroefdraadstiften alsook pluggen voor gevelisolatiesystemen meegeleverd – aan de voorkant blijft de bevestiging volledig onzichtbaar.
Ontdek onze brievenbussen
Ontdek onze brievenbussen
Entdecke unsere Türklingeln
Entdecke unsere Türklingeln
Entdecke unsere Paketboxen
Entdecke unsere Paketboxen